top of page

Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Biorezonans ile sigarayı bıraktım, ancak bir ay sonra geri başlama isteği geldi, ne yapmalıyım?

 

Cevap: Sigara bırakma seansında ilk dört ay içinde dilerseniz ikinci seansı ücretsiz olarak size merkezimizde yapıyoruz.

Soru: El ve yüz çizgilerinden karakter yaşam analizi yaptırmak bana ne gibi bir fayda sağlar?

 

Cevap: Herkesi tanımaya ve keşfetmeye çalışan biz, çoğu zaman en çok kendimize yabancı kalırız. Kendini tanımak, yaşam yolunuzu çizmenin ilk adımıdır. Zayıf ve güçlü yönlerimizi bilmek ve bunu kabul edip değiştirmenin, güçlendirmenin de yolunu öğrenmek, büyük bir farkındalık sağlar.

Soru: Bilinçatını kurcalamak tehlikeli değil mi?

Cevap: Hayır değil, çünkü oradaki bir noktaya temas edip, onu dağınık bırakmak söz konusu değil. Yeniden dekore edip, kocaman bir koltuğu minik göze çarpmaya bir objeye dönüştürmek gibi. Her bilinçaltı çalışmasında esas olan, size anıyı unutturmak değil, o anıya karşın hissinizi nötr hale getirip, sizi BUGÜN etkilenmesine dur demektir. Sizi yaralayan anıları ele almak demek, acı çekmeniz için değil, o acıdan özgürleşmeniz ve ardınızda bırakmanız içindir.

Soru: Çocuğumun dikkati dağınık ama dikkat eksikliğinin sadece ilaçla kontrol edilebildiği mi duydum, ne yapmalıyım?

 

Cevap: Merkezimiz ilaç tedavisi yapan bir klinik değildir. DEHB tanısı konmuş çocuklarla alanında uzman danışmanlarımız, oyun terapisi ve biorezonans gibi ona uygun ve zararsız  yöntemlerle çalışarak dikkat toplamayı öğrenilen bir durum haline getirirler.

bottom of page