top of page

1.

Biorezonans Terapisi

Daha önce bir çok yöntemle şifa arayışım oldu. Bir arkadaşım Biorezonans aldığını söyleyince MoreTearpi'den ben de merakımdan kapılarını çaldım. Aslında ilk başta çok da inanarak gitmedim. Genel olarak sağlığa kavuşmak için bir tıbbi müdehale gerekir gibi bir inancım vardı. Sonrasında sağolsun Abdullah bey uzun uzun anlattı bu seansın frekansla nasıl sorunları çözdüğünü. Sonrasında mantıklı da geldi bana. Cep telefonu sinyalleri nasıl sağlığı bozuyor ise bu cihaz da tam tersi düzeltmeye yarıyor. Zaten bu iş için yapılmış. Önce tarama yaparak uykusuzluğumun ana nedenini buldular ve sağlık durumumu test ettiler. Bu da benim için güzel bir deneyimdi. Bir cihaz sadece frekansları dinleyerek benim durumumu okuyordu. İnandığım için tam olarak devam ettim. Hiçbir yan etkisini görmeden, hiç ilaç kullanmadan uykusuzluğum, depresyonum uçup gitti. Yaşam enerjim şuan tam istediğim gibi. Bundan sonra ayda bir giderek bu düzenimi korumaya karar verdim. Teşekkür ediyorum...

Ben aslında kendimi bildim bileli kiloluyum. Bunun için çok da uğraştım ama bir türlü kontrol altına alamadım. Sizin verdiğiniz Diyetisyen, BioRezonans ve Bilinçaltı seanslarının birbirini desteklemesi sonucu şimdiye kadar ulaşamadığım ideal kiloma ulaştım. 3 ay içinde bu kadar değişimi hayal bile edemezdim. Ayrıca yeme alışkanlığımın çocukluğumdaki telkinlerle bu kadar bağlantılı olduğunu hiç bilmezdim. Sıcak ortamınız güler yüzünüz için teşekkür ederim. Yakın zamanda eşimle de geleceğim. Bendeki bu değişikliği başka konularımızda da görmek istiyoruz.

Ben tam 25 yıllık tiryaki idim. Artık bu sigaranın zararlarını iyice hissediyordum. Önceden spor yaparken mesela sigarayı bırakmadan hemen önce yürümek bile bana işkence geliyordu. Biorezonans seansı almaya karar verdim. En kesin ve yan etkisiz çözümün o olduğunu gördüm araştırmalarda. Yan etkisinin olmaması çok önemli idi çünkü kullandığım ilaçlar çok kötü yapmıştı beni. Zaten kaybedecek bir şeyim de yok diye gittim seans almaya. Bir seans yaptık hem konuşarak hem de vücuduma frekans verilerek. Frekans diyorum ama aslında hiç bir şey hissetmedim de seansta. Sadece rahat bir koltukta oturup sohbet ettim bana sorarsanız. Sonra dediler ki eğer sigara içme isteği gelirse bize tekrar gel sigarayı içmeden. Bir hafta on gün sonra aklıma düşmeye başladığında aradım ve hemen gidip hem de ücret ödemeden bir seans daha aldım. Şimdi ciğerlerim, enerjim, boğazım çok sağlıklı halde. Yemeklerin tadını tekrar alabilmek kokuları daha net alabilmek çok güzelmiş. Yaşasın sağlık.

bottom of page