top of page

1.

Biorezonans Terapisi

Biorezonans bir enerji tıbbı yöntemidir. Biyofiziksel bir teknik olduğu için kimyasal ilaçlar kullanılmaz. Elektromanyetik frekanslarla uygulanmaktadır. Biorezonans cihazından yayılan elektromanyetik frekansın gücü bir cep telefonundan yayılanın binde biri kadardır. Bağışıklık sistemimiz desteklenmiş olur. Bu da ilaçsız, ağrısız ve kalıcı olarak iyileşme anlamına gelmektedir.

Yan Etkisi Var Mıdır?
Hiçbir yan etkisi yoktur. Vücudumuzda birbirinden bağımsız birçok sağlık problemine zemin hazırlayan patolojik elektromanyetik titreşimler, cihaz aracılığı ile ters çevrilir ve kişiye gönderilir. Birbirinin tam tersi iki manyetik alan karşılaşınca nötrleşir. Bu şekilde bakterilerin, virüslerin, parazitlerin, ağır metallerin vb. tüm zararlı etmenlerin manyetik bilgisi vücudumuzdan temizlenmiş olur.
Biorezonans ile ilgili bilinmesi gereken önemli noktalardan biri de kalp pili olanlarda, organ nakli yapılmış kişilerde ve gebeliğin ilk 3 aylık döneminde kullanılmamasıdır.

Biorezonans Nasıl Uygulanır?

Merkezimize gelen danışan ilk önce herhangi bir konuya girmeden BioRezonans sistemi ile taramadan geçirilir.

Bedenimizin organ ve duygusal frekanslarını yayan aplikatörlere nabzımız tepki verir. Bu uygulayıcıya hangi konulara müdahale edileceği bilgisini verir.

Sonrasında bu durumlarla ilgili danışanın onayı ile kayıt alınır. Danışanın genel bedensel ruhsal durumu dinlenir. Üzerinde çalışmak istenen konu ile ilgili programlar gene aplikatörler yardımı ile kişiye uygulanır.

Bu aşamada iğne, ilaç vb bir müdahale yoktur. Rahat koltuğunda oturan kişi sadece bir rahatlama gevşeme hali hissedebilir.

Uygulayıcı gerek görür ise telkinlerle seansa destek olabilir. Seans genel olarak bir saat civarı sürer. Kaç seans olacağı duruma göre değişiklik gösterir. Danışan bütün terapi bittikten sonra koruma seansı için ayda bir gelebilir.

BioRezonans insanların yüzde doksanından fazlasının olumlu geri dönüş yaptığı ve hiç olumsuz geri dönüşü olmayan bir sistemdir.

İnsanın bütün olarak ihtiyaç duyduğu frekansı (ki bu frekans cep telefonunun binde biridir) uygulamamaktan başka bir yöntem değildir.

BioRezonans uygulamaları, binlerce yıldır süre gelen yöntemlerin teknolojik cihazlarla standart hale getirilmesi ile oluşmuştur.

Çin, Mısır, Mezopotamya geleneksel tıbbındaki akupunktur, hacamat, enerji tedavileri esasen bu anlayışla yapılmıştır. Bedenimizde hem doku, organ bazında hem frekans bazında değerlendirmeler yapar. BioRezonans bakış açısıyla dokusal veya enerjisel olarak bir bütünüz. Bu sebeple meselelerin de bütüne bakarak değerlendirilmesi gerekir.

Bu anlayışla bir organın güçlü veya güçsüz olmasında enejisel yani duygusal ve düşünsel süreçler de etkilidir. Aynı zamanda tersten gidildiğinde organların da duygu ve enerjiye etkisi vardır. Midenin hazmetme gücünün zayıflaması mesela zihin ve ruh içerisinde de hazmedilmeyen durumlara işaret edebilir.

Birbirine yapboz parçaları gibi iç içe geçmiş madde ve mana bileşenleri gibi düşünebiliriz.

BioRezonans bu şekilde bakıldığında enerji/frekans düzenlemeleri ile ruhsal bedensel destek sağlamaktadır. Şaşırtıcı olsa da ilk başta herhangi bir kimyasal, ilaç, cerrahi müdahale olmadan insanlar iyileşme görmektedir. Bir meselenin temelinde olan duygu durumları hakkında bilgi edinerek konunun çekirdeğine müdahale edilebilmektedir.

BioRezonans terapisinin kullanım alanı çok geniştir. Kısaca şu konularda biorezonans terapileri yapılabilir.

Bağımlılar, şeker karbonhidrat, sigara, alkol, duygusal bağımlılıklar.

Sindirim ve boşaltım sistemi problemler, Candida, hazımsızlık, karaciğer, safra kesesi, pankreas.

Kalp ve dolaşım sistemi sorunları, tansiyon, şeker.

Beslenme sorunları ve kilo kontrolü.

Otistik çocukların adaptasyon ve öğrenme, empati durumlarını kolaylaştırma.

Eski yükleri hafifletme.

Ruhsal sorunlar, uyku problemleti, stres, depresyon, takıntı, hayattan tat alma, yorgunluk, endişe kaygı sorunları, huzursuzluk.

Panik atak, uyku bölünmesi.

Eklem ve kas ağrıları, iskelet sistemi problemleri.

Bağışıklığın güçlenmesi, hastalık ve ameliyat sonrası toparlanma süreci.

Ve bu yazıya sığmayacak kadar çok konuda biorezonans terapileri size yardımcı olacaktır.

bottom of page