top of page

2.

Bilinçaltı Terapisi

Maalesef çocukluğumdan itibaren çok fazla sorunla baş etmek zorunda kaldım. Ama yetişkinliğe ulaştığımda bunların hepsinin geride kaldığını düşünüyordum. More Terapi ile aşırı uyuma sorunumla ilgili görüşmeye başladığımda durumun babaşka olduğunu gördüm. Aslında aklımda hiç olmayan olayların benim üzerimde hala ne kadar etkili olduğunu görmüş oldum. Hepsini tek tek bulup duyguları üzerinde çalışmak gerekir dediler tam da öyle yaptık. Bazen ağlayarak bazen mutlu seanslar geçirdik ama hepsinde o koltuktan kalktıktan sonra kuş gibi hafiflemiş oldum. Şimdi de hepsi benden uzakta. Uyku düzenim ve hayat enerjim daha yüksek. Daha az uyuyarak daha dinç kalkıyorum. Teşekkür ederim. Sizi tekrar görmeye geleceğim hocam.

Kızım aslında çok başarılı bir öğrenci olmasına rağmen okulda arkadaşlarının karşısında bile konuşamıyordu. Bir ödevden dolayı sunum yapması gerekiyordu. Ödev verildiği andan itibaren bizim için kabus başladı. Sanki o andan itibaren her daim toplum karşısında gibi gergin tedirgin ve korkuyordu. Bilinçaltı seansları ile bu sorunun çözülebileceğini söylediler ve bir tanıdık vasıtası ile More Terapiyi buldum. Bir ay boyunca dört seans görüşüldü. Sadece zihninden bu olayı defalarca yaşadığını söyledi kızım diğer yöntemleri tam bilemiyorum. Önce genel gerginliğinden kurtuldu sonra ise o büyük gün geldiğinde artık o kadar da büyük bir sorun değildi. Çocuğum ve kendim adına teşekkür ederim. Selamlar.

Eski eşimle çok da hoş olmayan bir ayrılık süreci geçirdik.Seneler olmasına rağmen hala içimde büyük bir öfke vardı. Aslında ben bu durumdan şikayetçi değildim çocuklarımla diyalog konusuna çalışmak istemiştim ama kaynağın buradan geçtiğini anladım. Şaşkınlık heyecan içinde kendi içimdeki durumları keşfetmemi sağladılar. Hala seanslardaki şeyler gözümün önüne geliyor ve iyi ki yapmışım diyorum. Çocuklarımın sağlığını benim sağlığımı etkileyen anılarımı tekrar yorumlamaya ihtiyacım varmış.

bottom of page